ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач - консултант

5favoriteОбјавен на: 09-11-2019  |  Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJJLN
Работно место: Продавач - консултант
Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Делчево
Отворен од: 10-11-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: 12500
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Фирмата Хоум Маркет ДООЕЛ има потреба од лице од 18 до 40 години за работа во салон за мебел (ИКЕА).

Почетна плата од 12,500 денари со дополнителни бонуси и напредок.

Работна позиција: Продавач - консултант

Работно време: од 10 - 18ч од

Сите заинтересирани можат да испратат CV на stankovskire@gmail.com или да се јават на 077/801 181 од 10:00 до 18:00 часот.

 

Веб страна: odikea.com
Контакт телефон: 077801181
Контакт емаил: stankovskire@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

prodavac-ка

0 favorite Објавен: 04-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хе-Ра Хелена

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Продавач во книжарница...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крш Доо Скопје

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Специјална продавница Крш за играчк...

телефонски оператори

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WD Company

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: КАНЦЕЛАРИСКА РАБОТА  ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: За вработување кај наши клиенти од ...

Продавач

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Продавач

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на производствени - работни простории

1 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Делчево

Оглас: ...

Правник

1 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Невладина организаци...

Индустрија: Право

Регион: Делчево

Оглас: ...

Магационерски работник

1 favorite Објавен: 09-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Делчево

Оглас: Фирмата Хоум Маркет ДООЕЛ има по...

Останати огласи од иста компанија

Магационерски работник

1 favorite Објавен: 09-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Делчево

Оглас: Фирмата Хоум Маркет ДООЕЛ има по...