ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач механичар база Скопје

0favoriteОбјавен на: 05-11-2019  |  Компанија: АМСМ  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Активен
Код на огласот: TGNIONL
Работно место: Возач механичар база Скопје
Компанија: АМСМ
Индустрија: Автомобилска
Реон: Скопје
Отворен од: 05-11-2019
Отворен до: 15-11-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации: Средно образование ССС – Машински, Електротехнички техничар Работно искуство од: автомеханика, автоелектрика, дијагностика на системите на моторните возила, возач на товарно возило-камион, најмалку 1 години Возачка дозвола за Б и Ц категорија (ќе се смета за предност Е) Основно познавање на MS Office Основно познавање на Англиски јазик и/или Германски јазик (ќе се смета за предност)
Детали за огласот: Помош на пат, Шлепување и Сервисни услуги (автомеханичарки, автоелектричарски работи) Тестирање и Дијагноза на возила Директен контакт со корисници
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: vrabotuvanje@amsm.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз тр...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Технички раководител

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Развој на системски технички аплик...

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Охрид

Оглас: ...

Електро техничар

3 favorite Објавен: 01-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТХ Леарница ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Охридски, Струшки

Оглас: ПРОФЕСИОНАЛНИ ЗНАЕЊА И СПОСОБНОСТИ ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 08-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Брвеница

Оглас: ...

Возач на автобус

11 favorite Објавен: 23-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сообраќај...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

IT Specialist

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: IT Специјалист  ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за економско...

Индустрија: Сметководство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електроинсталатер

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Технички раководител

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Развој на системски технички аплик...