ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Маркетинг специјалист

0 favorite Објавен: 22-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: - Подготвува планови за развој на д...

Специјалист за маркетинг

0 favorite Објавен: 21-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Подготвува планови за развој на ди...

Контакт Центар Агенти

6 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: - Одговарање на дојдовни повици - ...

Агент во контакт центар

1 favorite Објавен: 14-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Одговарање на дојдовни повици Приб...