ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Негувателка на деца домашна

7favoriteОбјавен на: 04-10-2019  |  Компанија: РОЈАЛ 7777 ДООЕЛ Кум...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Активен
Код на огласот: TGNGHMN
Работно место: Негувателка на деца домашна
Компанија: РОЈАЛ 7777 ДООЕЛ Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 05-10-2019
Отворен до: 31-10-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078290690
Контакт емаил: royalcare.mk@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

1 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Касиер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Бравар

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКСТИЛ Акционерско ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Машински техничар

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фабрика за заварени ...

Индустрија: Машинство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Општи работници и возач

0 favorite Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хромак

Индустрија: Трговија

Регион: Кумановски

Оглас: ТД Хромак бара општи работници за р...

менаџер

2 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ROJAL 7777 DOOEL

Индустрија: Услуги

Регион: Кумановски

Оглас: Агенција ROYAL CARE од Куманово, им...

Шивач

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕАДОРА ДВА ДООЕЛ К...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Хигиеничар на станбен и деловен простор

1 favorite Објавен: 04-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РОЈАЛ 7777 ДООЕЛ Кум...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Медицински болничар

3 favorite Објавен: 04-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РОЈАЛ 7777 ДООЕЛ Кум...

Индустрија: Медицина

Регион: Куманово

Оглас: ...