ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по медицина невролог

1favoriteОбјавен на: 11-09-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNOMN
Работно место: Доктор по медицина невролог
Компанија: Приватна здравствена установа-Поликлиника од специјалистичко-консултативната здравствена дејност ПРОМЕДИКА МЕДИКАЛ ЦЕНТАР Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Центар
Отворен од: 12-09-2019
Отворен до: 15-09-2019
Плата: 45000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по медицина

2 favorite Објавен: 14-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ВИКТОРИА

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Потребни се доктори по општа мед...

Doktor po opsta medicina

0 favorite Објавен: 06-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU Dr. Majlinda

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Теарце

Оглас: Се бара итно доктор или докторка...

negovatel/ka vo dom za stari

0 favorite Објавен: 12-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PUSZ Geromedikal Fen...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Поради зголемување на обемот на ...

Правник и Соработник за Човечки ресурси

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрол...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 13-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемување на обемот на раб...

Доктор/ка

6 favorite Објавен: 31-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Азура

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од доктор Физијатар (...

Останати огласи во ист регион

SALES SPECIALIST (B2C)

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Триглав Осигурување ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Триглав Осигурување АД, Скопје обја...

Marketing manager

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НЕБИЗ ИТ ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: INVICTUS Solutions is expanding the...

Домаќинка/Хигиеничарка

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватна Куќа во Коз...

Индустрија: Хигиена и одржување

Регион: Скоп

Оглас: Се бара хигиеничарка/домаќинка з...

Техничка секретарка

1 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вамаско

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Компанија што работи во градежништв...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕОСПОРТ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Трговското друштво ТАРА МОДА од Ско...

Account Manager for International Clients

Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НЕБИЗ ИТ ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: At **Simplify-ERP®** we have abunda...