ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

20favoriteОбјавен на: 08-09-2019  |  Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Активен
Код на огласот: TGMNMKF
Работно место: Административен службеник
Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетово
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Тетово
Отворен од: 08-09-2019
Отворен до: 07-12-2019
Плата: 12551
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 073205393
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЕРФЕКТА Виктор Хрис...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Административен службеник

2 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

2 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско осигурит...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

5 favorite Објавен: 25-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен аналитичар

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА За нашиот клие...

Останати огласи во ист регион

Шеф на кујна

3 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Референт за продажба

2 favorite Објавен: 12-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИНА ВЕТ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: Пет Шоп ТИНА ВЕТ Тетово има потреб...

Продавач

2 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП колонијал МИРУШИ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

2 favorite Објавен: 29-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: pzu apteka Eliksir T...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Тетово

Оглас: нема информација...

Инженер-технолог

1 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛЕАР ЦОРПОРАТИОН МАК...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Тетово

Оглас: ...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 11-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за издавачка...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Тетово

Оглас: Пет Шоп ТИНА ВЕТ  Тетово&nb...

Останати огласи од иста компанија

Административен службеник

9 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

7 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

10 favorite Објавен: 08-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНОРАМЕКС Тетов...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...