ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

10favoriteОбјавен на: 10-04-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKGHI
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ТАРГЕТ ЕДЕН ДООЕЛ увоз-извоз Куманово-Подружница ТАРГЕТ ТРИ Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 11-04-2019
Отворен до: 07-05-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Customer Service Executive

0 favorite Објавен: 26-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: генекс ххл

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Сервисер на апарати за подготовка н...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 26-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГОЛД-МУН Аптека

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ АПТЕКА ГОЛД-МУН ИМА ПОТРЕБА ОД ...

Маркетинг асистент

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БетаМедико Традинг

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: БЕТА МЕДИКО ТРАДИНГ објавува конкур...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кснт2013

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: 7 ПРОДАЖНИ ЦЕНТРИ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИ...

Manager Warehouse/Receiving/Outgoing Goods

0 favorite Објавен: 27-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМПО ДОО Скопје

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СИМПО ДОО Скопје распишува оглас за...

Оглас за вработување во BRKV. Се бара: Administrative assistant

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Дипломиран Фармацевт/Фармацевтски Техничар

3 favorite Објавен: 20-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Аптека Мента Фар...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: Се бара фармацевтски техничар ил...

Доктор/ка

2 favorite Објавен: 24-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПРИМА МЕДИКУС

Индустрија: Медицина

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара лекар по Општа медицина за ...

Женски фризер

29 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

7 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мента Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара фармацевтски техничар или д...

Фармацевт

5 favorite Објавен: 13-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мента Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара фармацевтски техничар или д...

менаџер

1 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Менаџмент

Регион: Куманово

Оглас: Поради развојни цели на компаниј...