Детали за огласот

  • Тхе СлотсСкопје
  • Плата нема информација
  • Вид на вработувањеОпределено
  • Број на работни места1
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб страна
  • Код на огласотTGOJLIG

(НЕАКТИВЕН) - БЛАГАЈНИК

Детали за огласот

Casino SYNOTTIP Club - РАДИШАНИ бара касиер/ка за работа со или без работно искуство. Нудиме идеални услови за работа, 8 часа работен ден, пријатна работна средина, навремено плаќање.

Останати огласи од ист регион