ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал за продажба

30favoriteОбјавен на: 26-05-2020  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGHLK
Работно место: Персонал за продажба
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги АГРО ЛЕСКА увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Маркетинг
Реон: Битола
Отворен од: 26-05-2020
Отворен до: 08-06-2020
Плата: 17000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

/

Детали за огласот:

За потребите на нашата малопродажна продавница потребен ни е персонал за работа со стален работен однос.Сите заинтересирани можете да не контактирате на тел. 077 922 328 и 078 252 775 или на e-mail: agroleska@yahoo.com

Веб страна: http://www.organicbioaronia.com/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Оператор Италијански јазик

0 favorite Објавен: 24-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Медиа Плус

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Интернационална компанија од обл...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

37 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ ГОЦИС

Индустрија: Дрвна

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат двајца машки работници до...

Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми

2 favorite Објавен: 25-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Isource is looking for a talented S...

Портир

4 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има отворено рабо...

Агент за продажба

3 favorite Објавен: 30-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: доо Техно плам

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бара продавач во продавница за б...

Персонал за продажба

35 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агро Леска ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: За потребите на нашата малопродажна...

ТЕХНОЛОГ

6 favorite Објавен: 24-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Цермат доо Битола, веќе 25 години е...