ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

1favoriteОбјавен на: 23-05-2020  |  Компанија: А-Цони Александар ДО...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGOGHIN
Работно место: ADMINISTRATIVE ASSISTANT
Компанија: А-Цони Александар ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 23-05-2020
Отворен до: 13-06-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Работно искуство 3 години во администрација

Изготвување на влезни и излезни фактури, испратници-повратници,изгововка на понуди, заверка во деловодна книга, архивирање на документи, електронско банкарство, дознаки во странство, подготвување на тендерска документација,, англиски јазик задолжително познавање, возачка Б категорија задолжителна

 

Детали за огласот:

Изготвување на влезни и излезни фактури, испратници-повратници,заверка во деловодна книга,изготовка на понуди, архивирање на документи, електронско банкарство, дознаки во странство, подготвување на тендерска документација,, англиски јазик задолжително познавање, возачка Б категорија задолжителна

Веб страна: www.aconi.com.mk
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: a.coni@t.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Инова Л.Т.Д Златко Д...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара комерцијалист за продажба н...

SALES MANAGER

5 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МК Адвертајзинг

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Mаркетинг и консалтинг агенцијата M...

Комерцијалист и Диспечер

0 favorite Објавен: 29-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алмаст Трејд

Индустрија: Трговија

Регион: Струшки

Оглас: Се бара дистрибутер за работа во ди...

Продавач/ка во малопродажен објект

2 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аполо

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Продавачка со или без работно искус...

Возач – дистрибутер

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Mr

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Ohrid Struga

Оглас: Prodazba Dostava &...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Марвес дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Марвес дооел од Скопје има ...

Останати огласи во ист регион

Возач

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Беровиќ Бетон

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Беровиќ Бетон има потреба о...

ПЗУ "ДР АЛЕКСАНДРА АСЕНОВА"

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: пзу др александра ас...

Индустрија: Стоматологија-Стомат...

Регион: Скопје-Аеродром

Оглас: КОНКУРС за пополнување на...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УВЦ МАКС ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство, т...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Марвес дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Марвес дооел од Скопје има ...

IT support specialist

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...

Продавач

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни мар...

Останати огласи од иста компанија

Возач

2 favorite Објавен: 24-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А-Цони Александар ДО...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Mинимум средна стручна спрема...

Возач – дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: А-Цони Александар ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Минимум средна стручна подготовк...

Административен асистент

4 favorite Објавен: 24-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А-Цони Александар ДО...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Квалификации и вештини: Работно ...