Детали за огласот

  • Mладинска книга скопјеСкопје
  • Плата нема информација
  • Вид на вработувањенема информација
  • Број на работни места15
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб странаwww.mkskopje.com
  • Код на огласотTGOGHFL

(НЕАКТИВЕН) - AGENT ZA PRODAZBA (TELEFONSKA PRODAZBA)

Детали за огласот

Младинска книга, реномирана меѓународна компанија од областа на издаваштвото на енциклопедии, објавува оглас за следната работна позиција:

Агенти за  телефонска продажба

локација на работата Скопје

Старосната граница како и работниот статус воопшто не се важни.Кандидатите треба да имаат само интерес за работа, а фирмата ги обучува и оспособува кандидатите за работа.Посебни квалификации не се потребни освен желбата за работа, позитивна енергија и добро расположение на кандидатите.

Претходно работно искуство не е неопходно.

Работни услови:

Плата по договор плус дополнителен % од продажба.

Работно време од 9 - 17ч., од понеделник - петок.

Вашите биографии можете да ги испратите  преку е-mail адреса: hristina.blazevska@mkskopje.com

Останати огласи од ист регион