ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Agent za prodazba (telefonska prodazba)

0favoriteОбјавен на: 21-05-2020  |  Компанија: младинска книга скоп...  |  Индустрија: Издаваштво


Статус: Активен
Код на огласот: TGOGHFL
Работно место: Agent za prodazba (telefonska prodazba)
Компанија: младинска книга скопје
Индустрија: Издаваштво
Реон: Скопје
Отворен од: 21-05-2020
Отворен до: 21-06-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 15
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

ССС

Детали за огласот:

Младинска книга, реномирана меѓународна компанија од областа на издаваштвото на енциклопедии, објавува оглас за следната работна позиција:

Агенти за  телефонска продажба

локација на работата Скопје

Старосната граница како и работниот статус воопшто не се важни.Кандидатите треба да имаат само интерес за работа, а фирмата ги обучува и оспособува кандидатите за работа.Посебни квалификации не се потребни освен желбата за работа, позитивна енергија и добро расположение на кандидатите.

Претходно работно искуство не е неопходно.

Работни услови:

Плата по договор плус дополнителен % од продажба.

Работно време од 9 - 17ч., од понеделник - петок.

Вашите биографии можете да ги испратите  преку е-mail адреса: hristina.blazevska@mkskopje.com

Веб страна: www.mkskopje.com
Контакт телефон: 023072544
Контакт емаил: hristina.blazevska@mkskopje.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Финансиски Администратор

1 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sakam Knigi

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Издавачката куќа Сакам Книги има по...

Преведувач

0 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: - англиски јазик – 3 преведувачи...

Финансиски Администратор

1 favorite Објавен: 27-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Издавачка куќа Сакам...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Издавачката куќа Сакам Книги има...

Останати огласи во ист регион

IT support specialist

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...

Водоинсталатер

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГТТУ ЈУ БАЈ 2 СКОПЈ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Квалификувани Водоинсталатери ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Слободни 3 (три) работни места за ...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УВЦ МАКС ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство, т...

ПЗУ "ДР АЛЕКСАНДРА АСЕНОВА"

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: пзу др александра ас...

Индустрија: Стоматологија-Стомат...

Регион: Скопје-Аеродром

Оглас: КОНКУРС за пополнување на...

Продавач

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни мар...