ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Рендген техничар

4favoriteОбјавен на: 20-05-2020  |  Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТА...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGGML
Работно место: Рендген техничар
Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТАЛ
Индустрија: Стоматологија
Реон: нема информација
Отворен од: 20-05-2020
Отворен до: 20-06-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Положен државен испит, работно искуство

Детали за огласот:

Се вработува РТГ техничар, со или без работно искуство, со положен државен испит. Предност ќе имаат кандидатите со работно искуство.

Веб страна: www.indent.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска/Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 23-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ „ДИЛЕВСКИ“-Скопј...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Стоматолошка ординација ПЗУ &bdq...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 23-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Илија Милеск...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охридски

Оглас: ПЗУ Др Илија Милески од Охрид, враб...

Стоматолошка сестра

3 favorite Објавен: 24-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДИЛЕВСКИ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација ПЗУ „ДИЛЕВС...

Стоматолог

1 favorite Објавен: 24-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДИЛЕВСКИ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација ПЗУ „ДИЛЕВС...

доктор на стоматологија

2 favorite Објавен: 22-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДИЛЕВСКИ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Doktor po Stomatologija, na rabo...

Стоматолошка сестра / Медицинска сестра

11 favorite Објавен: 09-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Илија Милеск...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охрид

Оглас: Опис на работата: Асистирање на ...

Останати огласи во ист регион

„Esse“ вработува: Се бара возач на камион со Ц и Е категорија

0 favorite Објавен: 26-06-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

дипл.ФАРМАЦЕВТ

1 favorite Објавен: 09-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Голд-мун

Индустрија: Фармација

Регион: нема информација

Оглас: ПЗУ АПТЕКА ГОЛД-МУН ИМА ПОТРЕБА ...

„Esse“ вработува: Работник во магацин

3 favorite Објавен: 09-06-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

German-Speaking Customer Advisor

0 favorite Објавен: 11-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: On behalf of our client SUTHERLA...

Prodavacka i Magacioner Distributer

1 favorite Објавен: 17-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Еуроалба дооел

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Euroalba dooel od Karposh Skopje...

Customer Support

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Technical Support Where: Skopje, Ma...