ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Internet research/Lead Generation

3favoriteОбјавен на: 18-05-2020  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Истражување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGGIL
Работно место: Internet research/Lead Generation
Компанија: нема информација
Индустрија: Истражување
Реон: Скопје
Отворен од: 18-05-2020
Отворен до: 05-06-2020
Плата: 18,000 до 22,000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Работа од дома
Потребни квалификации:

Англиски јазик, познавање на google spreadsheets/excel, општо познавање на организациските структури на една компанија и кои се decision making позиции.

Пожелно е искуство со lead generation.

Детали за огласот:

Се бара кандидат со добар англиски јазик за lead generation/contact prospecting. Искуство е пожелно, но не е задолжително, ќе има обука во времетраење од 7 до 10 дена ако кандидатот е без искуство. Се рабпти од дома, со флексибилни работни часови. 

Испратете го вашето CV на leadgeneration563@gmail.com.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Асистент за финансии

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОБСЕ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: VNSKPC00577 – Finance Assistant ...

Работник

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техно Павер

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Техно Павер има потреба од 2 машки ...

Продавач/ касиер

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Кисела Вода

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Unique Transport Inc

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Американска компанија за транспорт ...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Биди и ти дел од нашиот тим! Бар...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИО ЕНЕРГО ЦЕНТАР

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Bio Energo Centar bara vredni, sigu...

Останати огласи од иста компанија

Оглас за вработување во Институт за духовно културно наследство на Албанците

0 favorite Објавен: 22-06-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Mаркетинг соработник

0 favorite Објавен: 08-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Македонија

Оглас: Ако сте заинтересирани за сериоз...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

7 favorite Објавен: 09-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Kumanovo

Оглас: ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во ...

Rabota Od Doma

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Potrebno e samo da se najavite n...

Senior QA Engineer

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: InPlayer’s monetization platf...

Вработување и пракса во Интелигента

1 favorite Објавен: 09-06-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...