ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Elektricari

1favoriteОбјавен на: 20-03-2020  |  Компанија: Elektrohaus  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Активен
Код на огласот: TGOFKMN
Работно место: Elektricari
Компанија: Elektrohaus
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 20-03-2020
Отворен до: 12-06-2020
Плата: po dogovor
Број на работни места: 10
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Kompanija od Skopje, poradi zgolemen obem na rabota ima potreba od elektircari.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@elektrohaus.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 18-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КОП ИНЖЕНЕРИНГ доое...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата Коп Инженеринг има потре...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 26-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лукфор Системс Дооел...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Лукфор Системс има потреба од 2 еле...

Архитект

0 favorite Објавен: 25-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски, Кичевски, ...

Оглас: iSource is seeking a talented Archi...

Civil Engineer

7 favorite Објавен: 18-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: iSource is seeking a talented Ci...

Бравар

2 favorite Објавен: 05-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирна има потреба од граде...

Книговодител

1 favorite Објавен: 12-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ДПТУ ИНТЕР АЛ ПИ...

Останати огласи во ист регион

Фармацевт

1 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: аптекаинтегралфарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Поради проширување на својот тим ап...

САП Оператор

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Магационер

0 favorite Објавен: 01-04-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа ф...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

3 favorite Објавен: 04-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕТА КОМПАНИ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Firma od Skopje ima potreba od rabo...

Проектант

0 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Албуна Метал Констра...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: МАШИНСКИ ИНЖEНЕР-Проектант Алб...

Продавач

0 favorite Објавен: 04-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

Останати огласи од иста компанија

elektricar

0 favorite Објавен: 20-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Elektrohaus

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Kompanijata ima potreba od elekt...