ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Агент во контакт центар

1favoriteОбјавен на: 14-02-2020  |  Компанија: АМСМ  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Активен
Код на огласот: TGNOMHL
Работно место: Агент во контакт центар
Компанија: АМСМ
Индустрија: Автомобилска
Реон: Скопје
Отворен од: 14-02-2020
Отворен до: 01-03-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации: Средно образование Средно познавање на MS Office (word, excel), Internet Напредно познавање на Англиски јазик Средно познавање на Германски или Турски јазик се смета за предност Претходно работно искуство во иста или слична област се смета за предност
Детали за огласот: Одговарање на дојдовни повици Прибирање на информации за состојба на патишта Комуникација со медиуми Издавање на документи
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: vrabotuvanje@amsm.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Монтер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Олди Реставрација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Се бара Монтер со минимум 10 години...

Специјалист за маркетинг

0 favorite Објавен: 21-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Подготвува планови за развој на ди...

Автоелектричар

1 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ-Т...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: ...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР- ПРАКТИКАНТ

7 favorite Објавен: 24-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МГ АУТО ИНСПЕКТ ДОО

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Техничката служба МГ АУТО ИНСПЕК...

Маркетинг специјалист

0 favorite Објавен: 22-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: - Подготвува планови за развој на д...

Оператор

5 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: INVENIO DOOEL

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Oператор во производство – автомоби...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Просветно дело А.Д. ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавач....

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ла гараге Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Кафе БАр Ла Гараге бара келнерка ша...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦКО

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Фризерско Студио има потреба од фри...

Area Sales Manager

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: D2EM Konsalting

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Работно место Sales Representativ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

1 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: киви пласт

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се работници во производст...

Магационер

1 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Фурна СИЛБО поради зголемениот обем...

Останати огласи од иста компанија

Маркетинг специјалист

0 favorite Објавен: 22-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: - Подготвува планови за развој на д...

Специјалист за маркетинг

0 favorite Објавен: 21-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Подготвува планови за развој на ди...

Контакт Центар Агенти

6 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: - Одговарање на дојдовни повици - ...