ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Работник во Производство

18favoriteОбјавен на: 27-01-2020  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Производство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNOGLI
Работно место: Работник во Производство
Компанија: Друштво за производствопромет и услуги ЛАМИНАТИ КОМ ДОО Прилеп
Индустрија: Производство
Реон: Прилеп
Отворен од: 27-01-2020
Отворен до: 29-02-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 4
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Ламинати ком ДОО од Прилеп,  извозно оириентирана фирма е производител на композитни материјали и делови од композитни материјали и  има потреба од:

 

РАБОТНА ПОЗИЦИЈА: преработувач на пластични маси

ОБРАЗОВАНИЕ: Образование: завршено средно образование, техничка струка

КВАЛИФИКАЦИИ: со или без работно искуство.

 

Овозможена е обука за кандидатите кои ќе бидат селектирани.

 

Сите заинтересирани се замолуваат да не контактираат на eva.g@laminati.com.mk или 071 799 641.

 

Веб страна: www.laminati.com.mk
Контакт телефон: 071 799 641
Контакт емаил: eva.g@laminati.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Монтер

0 favorite Објавен: 24-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Лапласт М ДООЕЛ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ Скопје...

Бравар

0 favorite Објавен: 24-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Лапласт М ДООЕЛ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ДПТУ ЛАПЛАСТ-М ДООЕЛ Скопје, е фирм...

Работник во Производство

3 favorite Објавен: 25-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГУГО доо

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: Гуго доо има потреба од работник...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 24-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Лапласт М ДООЕЛ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ Скопје...

Ракувач

0 favorite Објавен: 27-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техно Павер

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ,,Техно Павер,, дооел има потреба о...

Општ работник

2 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: М-СТЕЕЛ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Белгиска компанија со преставништво...

Останати огласи во ист регион

Оператор

12 favorite Објавен: 07-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Globalgod

Индустрија: Спорт

Регион: Прилепски

Оглас: Спортска обложувалница MERIDIAN има...

Оператор

20 favorite Објавен: 07-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Globalgod

Индустрија: Спорт

Регион: Прилепски

Оглас: Спортска обложувалница MERIDIAN има...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

2 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Албедо инженеринг и ...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара дипл.машински инженер со...

Пакувач

47 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: Фирмата „Екстрим Парфеми - ДОО“ има...

Електро инженер

19 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Метроликс ДОО

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма има потреба од: 1. Eлектроин...

Работник во производство

16 favorite Објавен: 28-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ламинати Ком

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: Ламинати ком ДОО од Прилеп, извозн...

Останати огласи од иста компанија

ОПЕРАТОР - ПРОГРАМЕР НА CNC

6 favorite Објавен: 27-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: Ламинати ком ДОО од Прилеп,&nbsp...