ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

менаџер

8favoriteОбјавен на: 06-12-2019  |  Компанија: ФЕДС с.Косел Охрид Д...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLOHJ
Работно место: менаџер
Компанија: ФЕДС с.Косел Охрид ДООЕЛ
Индустрија: Разни области
Реон: Охрид
Отворен од: 07-12-2019
Отворен до: 10-12-2019
Плата: 21000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Consultant

0 favorite Објавен: 31-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФД М Кеш Македонија ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кочански

Оглас: ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Ск...

Оглас за вработување во BRKV. Се бара: Spanish speaking Marketing assistant

0 favorite Објавен: 10-03-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

нема информација

0 favorite Објавен: 10-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: ДООЕЛ ЗИМАК Битола има потреба о...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 13-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Rabota od doma

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Работа од дома зголемете го вашиот ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 27-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел„Чебрен“

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Se bara masko lice do 35god. so zav...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 06-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Mit Kom Ofis

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: BARAME PRODAVACKA ZA VO MARKET VO A...

Останати огласи во ист регион

Сменоводител

7 favorite Објавен: 16-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНЖИНЕРИНГ ДАСС Д.О....

Индустрија: Сметководство

Регион: Охридски

Оглас: ОГЛАС Се бара за работа во Охрид ...

Келнер/ка

6 favorite Објавен: 20-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА -...

Индустрија: Туризам

Регион: Охрид

Оглас: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА ИМА ПОТРЕБА О...

Рецепионер

2 favorite Објавен: 09-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хотел Лагадин Дооел ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охрид

Оглас: ХОТЕЛ ЛАГАДИН ОХРИД ВРАБОТУВА РЕ...

Собар/ka

6 favorite Објавен: 10-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Лагадин

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: ХОТЕЛ ЛАГАДИН*** ОХРИД ВРАБОТУВА: ...

PERSONAL ZA VO RESTORAN

9 favorite Објавен: 24-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: RESTORAN DRIM

Индустрија: Угостителство

Регион: Ohrid

Оглас:   PERSONAL ZA RABOTA  ...

ОПЕРАТОРИ ЗА ВО ПРОИЗВОДСТВО

4 favorite Објавен: 03-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ц & П Алати ДООЕЛ Ох...

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: Ц и П АЛАТИ ДООЕЛ Охрид , вработува...