ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Работник на едноставни работи во произвотството на обувки

3favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKKH
Работно место: Работник на едноставни работи во произвотството на обувки
Компанија: Друштво за производство трговија транспорт и услуги ПИРКА КОМЕРЦ ДООЕЛ увоз-извоз Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 04-12-2019
Отворен до: 07-12-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Болничар практичар

2 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Референт

2 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Армирач

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Izdavam mini market. Kompletno opre...

Останати огласи во ист регион

Чевлар

3 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БИБА ДООЕЛ Куманово

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

10 favorite Објавен: 18-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мента Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара фармацевтски техничар или д...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 02-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алокин

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кумановски

Оглас: Работни задачи и одговорности: -...

Продавач/ка во малопродажен објект

2 favorite Објавен: 26-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДУ-БО ДД МАРКЕТИ

Индустрија: Трговија

Регион: Кумановски

Оглас: Potreben e raboten personal za rabo...

Шивач на горни делови на обувки

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Администратор за набавка

17 favorite Објавен: 14-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Куманово

Оглас: АДМИНИСТРАТОРОТ КЕ РАБОТИ МАТЕРИ...