ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

1favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNLKHO
Работно место: КОМЕРЦИЈАЛИСТ
Компанија: Друштво за трговија и услуги ТЕХНОСКОП АЛАТИ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Машинство
Реон: Скопје
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 14-12-2019
Плата: 18000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Со и без работно искуство

Детали за огласот:

Комерцијалист за продажба на алати резен, стезен, мерен, брусен и масти, масла и емулзија

Веб страна: www.tehnoskopalati.com.mk
Контакт телефон: 072 233 505 070 274 140
Контакт емаил: goce@tehnoskopalati.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Ракувач со машина за печива

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Оператор

0 favorite Објавен: 27-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКЛИФТ

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Доколку барате динамична работа во ...

Ракувач со машина за пакување

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

APKANIST

4 favorite Објавен: 02-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Мегасеф Секјурити Цо

Индустрија: Машинство

Регион: Охрид

Оглас: Megasef Sekjuriti Co,Ohrid ima p...

Ракувач со машина за печива

0 favorite Објавен: 30-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гранклуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Гранклуб има потреба од вработување...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: English Language...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Izdavam mini market. Kompletno opre...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Панкомерц

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: - Спремање на нарачки - Редење на ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ДПП Диме Доо Скопје (МЕЛНИЦА ФУРНА ...

Специјалист за техничка поддршка

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНПЛЕЕР ХУБ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Keemotion is a market-leader in aut...