ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

1favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKHO
Работно место: КОМЕРЦИЈАЛИСТ
Компанија: Друштво за трговија и услуги ТЕХНОСКОП АЛАТИ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Машинство
Реон: Скопје
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 14-12-2019
Плата: 18000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Со и без работно искуство

Детали за огласот:

Комерцијалист за продажба на алати резен, стезен, мерен, брусен и масти, масла и емулзија

Веб страна: www.tehnoskopalati.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Монтер

1 favorite Објавен: 11-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АИРКУЛ - БИО ДОО

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара монтер за монтажа на лимени...

Електро техничар

0 favorite Објавен: 06-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центар за лифтови

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: ЦЕНТАР ЗА ЛИФТОВИ вработува електро...

Машинобравари

0 favorite Објавен: 04-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алфатек Сервис и Усл...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Алфатек Сервис и Услуги од ...

Монтер

0 favorite Објавен: 26-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АИРКУЛ - БИО ДОО

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Монтер за климатизација...

Останати огласи во ист регион

Референт за набавка

0 favorite Објавен: 09-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни ма...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: гифт шоп

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Se baraat prodavacki vo gift sop bu...

Личен асистент

2 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПАНЕКС ДООЕЛ

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Познавање на Англиски и Хрватски...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: копилибро

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фотокопир - Книжара ЛИБРОС -копи им...

Магационер

1 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Орка Холдинг АД Скоп...

Индустрија: Недвижнини

Регион: Скопски

Оглас: ...