ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Наставник по географија

0favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: ООУ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Конч...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKGO
Работно место: Наставник по географија
Компанија: ООУ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Конче
Индустрија: Образование и наука
Реон: Конче
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 18171
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставник по основи на техниката и производството

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Посебно основно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Велес

Оглас: ...

Професор по религиска култура

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Велес

Оглас: ...

Наставник по физика

0 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно општинско учи...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Крушево

Оглас: ...

Наставник

0 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно општинско учи...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Крушево

Оглас: ...

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно општинско учи...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Валандово

Оглас: ...

Воспитувач

1 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа за де...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Неготино

Оглас: ...