ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

HABETEX

12favoriteОбјавен на: 30-11-2019  |  Компанија: Трговец поединец ХАБ...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLIOO
Работно место: HABETEX
Компанија: Трговец поединец ХАБЕТЕКС ТП Трговија на мало со конфекција и трикотажа Мехмеди Абдулсеит Ерѓул Гостивар
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Гостивар
Отворен од: 30-11-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 15.000
Број на работни места: Продажен салон
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Минимум Средно обтазование

Со или Без работно искуство

Комуникациски вештини

Мотивација за работа

Одржување на хигиена на продажен објект

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Продавач за производите на ЛЕОНИ...

Благајник во трговија

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСАД ГРАДБА - ПРОЕКТ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тудорс скопје

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Тудорс дооел Скопје има потреба од ...

Презентер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИО ЕНЕРГО ЦЕНТАР

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Bio Energo Centar bara vredni, sigu...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМ ЛАБС 2019 ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Работник за едноставни работи во монтажа

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Административен службеник

2 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Оператор

4 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Спорт

Регион: Гостиварски

Оглас: ОПЕРАТОРИ ЗА УПЛАТНО МЕСТО ВО ГОСТИ...

Магационер

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Овчар

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...