ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

HABETEX

12favoriteОбјавен на: 30-11-2019  |  Компанија: Трговец поединец ХАБ...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLIOO
Работно место: HABETEX
Компанија: Трговец поединец ХАБЕТЕКС ТП Трговија на мало со конфекција и трикотажа Мехмеди Абдулсеит Ерѓул Гостивар
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Гостивар
Отворен од: 30-11-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 15.000
Број на работни места: Продажен салон
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Минимум Средно обтазование

Со или Без работно искуство

Комуникациски вештини

Мотивација за работа

Одржување на хигиена на продажен објект

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач/ касиер

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Кисела Вода

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Driver

3 favorite Објавен: 30-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центропром доо Ско...

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: СЕ БАРА ВОЗАЧ ДИСТРИБУТЕР ЗА ДИСТРИ...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Биди и ти дел од нашиот тим! Бар...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИО ЕНЕРГО ЦЕНТАР

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Bio Energo Centar bara vredni, sigu...

Агенти за продажба

1 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Младинска книга, реномирана меѓунар...

Продавач

3 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турист Инжинеринг ДО...

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Имаме потреба од продавач во стовар...