ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

10favoriteОбјавен на: 26-11-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKNOK
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа - Ординација по општа стоматологија СТУДИО ДЕНТИСТИКО Др. Нинеска Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Аеродром
Отворен од: 27-11-2019
Отворен до: 04-01-2020
Плата: 15500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Социјален работник

3 favorite Објавен: 01-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

Медицинска сестра - техничар

16 favorite Објавен: 31-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Доктор/ка

4 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Dr-Ruzica

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара доктор по општа медицина ...

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

1 favorite Објавен: 13-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bonaderma

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Бонадерма, дерматолошко есте...

Доктор по медицина

9 favorite Објавен: 15-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ВИКТОРИА

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Потребен е доктор по општа медиц...

доктор на стоматологија

1 favorite Објавен: 20-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Галантус

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Поради зголемување на својот тим...

Останати огласи во ист регион

Агент за недвижности

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОРА ИНВЕСТ

Индустрија: Недвижнини

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа, бар...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОТ Архитекти

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Дот Архитекти има потреба од Жена з...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПОПЕ компани

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: СТ ГРАФ ДОО има потреба од работник...

АГЕНТ ЗА ИНТЕРНЕТ ПРОДАЖБА

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АДВАНС МЕДИЈА ДООЕЛ ...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата Адванс Медија чија дејно...

Општи работници - градежништво

1 favorite Објавен: 24-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: сара4 доо

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Сара4.ДОО има потреба од градежн...

Мајстор

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лукс

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Работно место: Мајстор за изработка...