ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

8favoriteОбјавен на: 25-11-2019  |  Компанија: ПЗУ Кор-Медико  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKNGJ
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ПЗУ Кор-Медико
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 25-11-2019
Отворен до: 11-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- апликација на ампуларна терапија

- венепункција

- офис 

- познавање на англиски јазик

Детали за огласот:

Се вработува медицинска сестра со положен стручен испит, пожелно работно искуство, вештини во апликација на ампуларна терапија, земање крв за анализи, познавање на офис пакетот, и странски јазик.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

2 favorite Објавен: 11-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bonaderma

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Бонадерма вработува медицинс...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: -Медицинска сестра -положен држав...

Лабораториски техничар

2 favorite Објавен: 04-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Индус Медика

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дијагностичка лабораторија за цитол...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 11-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Др. ОФЕЛИЈА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Д-Р ОФЕЛИЈА, приватна здравстве...

Доктор/ка

3 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Medika Vizbegovo

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара доктор/ка по општа медицина...

Доктор по медицина

0 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Фармацевт

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМФОНИ ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМФОНИ ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач-консултант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...