ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

8favoriteОбјавен на: 25-11-2019  |  Компанија: ПЗУ Кор-Медико  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKNGJ
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ПЗУ Кор-Медико
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 25-11-2019
Отворен до: 11-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- апликација на ампуларна терапија

- венепункција

- офис 

- познавање на англиски јазик

Детали за огласот:

Се вработува медицинска сестра со положен стручен испит, пожелно работно искуство, вештини во апликација на ампуларна терапија, земање крв за анализи, познавање на офис пакетот, и странски јазик.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

8 favorite Објавен: 15-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Др. ОФЕЛИЈА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Д-Р ОФЕЛИЈА која успешно работи...

геронто-домаќинка

4 favorite Објавен: 20-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари има потреба од Геро...

Физиотерапевт

10 favorite Објавен: 26-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бонадерма

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Бонадерма вработува медицинска ...

Доктор/ка

5 favorite Објавен: 20-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КЈХ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Бараме доктор по општа по општа мед...

Медицинска сестра/Медицински техничар

3 favorite Објавен: 23-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрол...

Останати огласи во ист регион

Regional manager

1 favorite Објавен: 27-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Peace Corps North Ma...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: VACANCY ANNOUNCEMENT Peace Corps...

Куќна помошничка (Бардовци)

0 favorite Објавен: 27-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Семејство има потреба од куќна п...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 27-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Турбоинженеринг Дооел Скопје има по...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 27-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марк...

Технолог/Инженер

1 favorite Објавен: 27-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Grand Eksport

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата Гранд Експорт има потр...

Facebook and Instagram specialist job opening

Објавен: 27-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ВРООТОК ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Upgrade your job, not your job titl...