ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

18favoriteОбјавен на: 21-11-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Активен
Код на огласот: TGNKKFI
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа - ординација по општа медицина ВОДНО ДР.ГОРИЦА И ДР.БИЉАНА Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Центар
Отворен од: 22-11-2019
Отворен до: 06-01-2020
Плата: 14500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: ardinacijavodno@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Фармацевт

0 favorite Објавен: 04-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хелиос Медикал ДООЕЛ

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: 1. Дипломиран фармацевт ( со лиценц...

нова ординација за општа мед

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Битола

Оглас: се бара партнер за опш мед. во б...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ АЗУРА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Ординација од Скопје Ѓорче Петров, ...

Доктор/ка

3 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Medika Vizbegovo

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара доктор/ка по општа медицина...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: 101 ХЕАР КЕАР дооел

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: 101 Hair Clinic бара медицинска сес...

Останати огласи во ист регион

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Адвокат

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ВЛАДИМИР СТО...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Фармацевт во големопродажба

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Електроинженер-проектант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМФОНИ ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Центар

Оглас: ...