ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

0favoriteОбјавен на: 19-11-2019  |  Компанија: ХВН ФАРМАЦЕУТИКАЛС Д...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKIGK
Работно место: Административен службеник
Компанија: ХВН ФАРМАЦЕУТИКАЛС ДОО Богданци
Индустрија: Администрација
Реон: Богданци
Отворен од: 20-11-2019
Отворен до: 23-11-2019
Плата: 14000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

4 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Администрација

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Раководител на одделение

2 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОСНОВЕН СУД СКОПЈЕ 2...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна стоматолошк...

Индустрија: Администрација

Регион: Илинден

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СОЊА ГАВРОВСКА...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна стоматолошк...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Илинден

Оглас: ...