ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Електроинсталатер

0favoriteОбјавен на: 18-11-2019  |  Компанија: Друштво за проектира...  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKGLM
Работно место: Електроинсталатер
Компанија: Друштво за проектирањеконтрола и услуги ТЕХНОИНСПЕКТ ДОО Скопје
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Аеродром
Отворен од: 19-11-2019
Отворен до: 22-11-2019
Плата: 17000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен референт

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нет Електроникс

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство и трговиј...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 15-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нет Електроникс

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Семејство во Бардовци бара куќна по...

Механичар електроничар

0 favorite Објавен: 25-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Сервисер на медицинска опрема

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нет Електроникс

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство и трговиј...

Електромонтер

14 favorite Објавен: 25-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кортек МБ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Монтер на телекомуникациска опрема...

Останати огласи во ист регион

Дадилка/Куќна помошничка

1 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОРА ИНВЕСТ

Индустрија: Социјална

Регион: Скопски

Оглас: Се бара девојка/жена за чување на 3...

Општи работници - градежништво

1 favorite Објавен: 24-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: сара4 доо

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Сара4.ДОО има потреба од градежн...

DISTRIBUTION DEVELOPMENT EXECUTIVE

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GRAFIKA PLUS

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа ГРАФ...

АГЕНТ ЗА ИНТЕРНЕТ ПРОДАЖБА

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АДВАНС МЕДИЈА ДООЕЛ ...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата Адванс Медија чија дејно...

Наставен и ненаставен кадар

1 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ МАКСИМИЛИЈАН

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Заради зголемување на обемот на раб...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Insigma

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребна е медицинска сестра со зав...