ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

15favoriteОбјавен на: 13-11-2019  |  Компанија: КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА А...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJNIJ
Работно место: Правник
Компанија: КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА АД Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 14-11-2019
Отворен до: 17-11-2019
Плата: 21367
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ИГОРЧЕ МИЦЕВ...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од СТРУЧЕН СОРАБОТНИК...

Административен работник

3 favorite Објавен: 12-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Izvrsitel Blagojce K...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Извршителска канцеларија има потреб...

Правник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Право

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Адвокат

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ВЛАДИМИР СТО...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Здружение Кошаркарск...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 14-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Поликлиника Меди...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поликлиника МедикаС има потреба од ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 14-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ ФАРМА ВЕТ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за увоз и дистрибуција на п...

ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР со A/ Б лиценца

2 favorite Објавен: 14-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АКЦИОНЕРСКО ДРУШТВО ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: A / B lensleri Türk&...

Хигиеничар

3 favorite Објавен: 14-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Поликлиника Меди...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поликлиника МедикаС има потреба од ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМФОНИ ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Менаџмент

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ИН...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...