ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Графички дизајнер

0favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Графичка


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJJHG
Работно место: Графички дизајнер
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги АРКУС ДИЗАЈН ДОО Скопје
Индустрија: Графичка
Реон: Центар
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 25000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Монтажер

0 favorite Објавен: 08-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Графика Плус

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: ГРАФИКА ПЛУС - врвна компанија во ...

Монтажер

0 favorite Објавен: 19-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Графика Плус

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: ГРАФИКА ПЛУС - врвна компанија во г...

Дизајнер

0 favorite Објавен: 16-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bonfire

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Position Title: Prepress Production...

Помошник/чка

13 favorite Објавен: 20-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скрин Принт

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Скрин принт има потреба од работниц...

Монтажер

0 favorite Објавен: 19-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Графика Плус

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: ГРАФИКА ПЛУС - врвна компанија во г...

Junior Product Manager

0 favorite Објавен: 08-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Графика Плус

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: ГРАФИКА ПЛУС - врвна компанија во ...

Останати огласи во ист регион

Електро инженер

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УВЦ МАКС ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство, т...

Комерцијалист за терен

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се комерцијалисти за прода...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 01-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пантерфакс

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Diplomiran farmaceft so LIcenca ...

Графички работник - Машинец

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАНД ОФ ЛАБЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Работник на флексо машина ...

Продавач

3 favorite Објавен: 01-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Текстил Илинден

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Текстил Илинден - Т.Ц.Бисер Скопје...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 01-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ројал Солутионс - Уп...

Индустрија: Управување со објект...

Регион: Скопје

Оглас: Управител Плус – Центар за...