ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Работник во Производство

2favoriteОбјавен на: 07-11-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJHJH
Работно место: Работник во Производство
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги КАЛЦОНА ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Индустрија: Прехранбена
Реон: Скопје
Отворен од: 08-11-2019
Отворен до: 08-12-2019
Плата: 00
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

//

Детали за огласот:

Калцона Дооел од Скопје има потреба од работник во производство со прехрамбени производи. Вашите податоци испратете ги на нашата е-маил адреса:kalccom@yahoo.com или јавете се на телефонскиот број 070/245-288

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доставувач

18 favorite Објавен: 27-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР АЛПИНА ДООЕЛ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: АЛГИДА има потреба Доставувач за ре...

Продавач

3 favorite Објавен: 07-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: TP Marlboro

Индустрија: Прехранбена

Регион: Охридски

Оглас: Се бара продавач/ка во маркет за пр...

Одржувач

10 favorite Објавен: 12-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Вендинг Група

Индустрија: Прехранбена

Регион: Тетовски

Оглас: Компанија со долгогодишно искуство ...

ТЕХНОЛОГ

5 favorite Објавен: 01-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Цермат доо Битола, веќе 25 години е...

Прехранбен технолог

3 favorite Објавен: 14-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПУТ Матриошка ДООЕЛ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Матриошка е старт-ап компанија к...

Машински и електро техничари/инженери за одржување

1 favorite Објавен: 31-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има потреба од Ст...

Останати огласи во ист регион

Електричар

0 favorite Објавен: 01-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗС ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ЗС ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС БАРА ЕЛЕКТРИЧАР...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: компанија од Скопје има потреба од...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 01-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пантерфакс

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: работа со медиоцинска опрема , теле...

Senior QA Engineer

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: InPlayer's monetization platform...

Наставен кадар

2 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ МАКСИМИЛИЈАН

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПСУ Максимилијан има потреба од сле...