ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Работник во Производство

1favoriteОбјавен на: 07-11-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJHJH
Работно место: Работник во Производство
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги КАЛЦОНА ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Индустрија: Прехранбена
Реон: Скопје
Отворен од: 08-11-2019
Отворен до: 08-12-2019
Плата: 00
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

//

Детали за огласот:

Калцона Дооел од Скопје има потреба од работник во производство со прехрамбени производи. Вашите податоци испратете ги на нашата е-маил адреса:kalccom@yahoo.com или јавете се на телефонскиот број 070/245-288

Веб страна:
Контакт телефон: 070/245-288
Контакт емаил: kalccom@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Дистрибутер

4 favorite Објавен: 09-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибу...

Slatkar dekorater

1 favorite Објавен: 07-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: CAKE BOUTIQUE

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Се бара декоратер за торти. ...

Продавач/ка во малопродажен објект

12 favorite Објавен: 28-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима дооел

Индустрија: Прехранбена

Регион: Кумановски

Оглас: Prima Kumanovo ima potreba od perso...

Дистрибутер - Струмица

5 favorite Објавен: 08-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмица

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистри...

Слаткар

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кејк бутик

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бара декоратер за торти. Можн...

Подготвувач на брза храна

1 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Неготино

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МГ - ПРОАКТИВ ДОО ув...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОМ ГРУП ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Кафе-кувар

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Архитект / Градежен инженер

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ има потр...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...