ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

0favoriteОбјавен на: 22-10-2019  |  Компанија: Друштво за промет на...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNHMHM
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за промет на големо и мало ХРИСТИЈАН ТЕКС Билјана ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Кисела Вода
Отворен од: 23-10-2019
Отворен до: 26-10-2019
Плата: 12551
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за завршни и...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМБРЕЛЛА СВИСС БАУ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Благајник

3 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Надзорник

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за завршни и...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Информатичар на систем

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информати...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Новинар

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско радиодифузн...

Индустрија: Медиуми

Регион: Центар

Оглас: ...