ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на товарно возило

0favoriteОбјавен на: 21-10-2019  |  Компанија: Друштво за транспорт...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNHLLK
Работно место: Возач на товарно возило
Компанија: Друштво за транспорт шпедиција и трговија БРЗИ ШПЕД Гагарин ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Бутел
Отворен од: 22-10-2019
Отворен до: 25-10-2019
Плата: 12600
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Технички секретар

2 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно у...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Шивач

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Делчево

Оглас: ...

Фактурист

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Маврово и Ростуше

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пошта

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за достава на пратки има потр...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Маврово и Ростуше

Оглас: ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Проектант

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер - Инженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ има потреба...

Доставувач

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од дечко за достава н...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пошта

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за достава на пратки има потр...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВРО-ТИМ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребни квалификации: Образован...

Transport and Customs Administrator

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Деламоде Македонија ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Ние се водиме од идејата дека успех...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центро Унион ДОО Ско...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Трговското друштво ЦЕНТРО УНИОН Д...