ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

9favoriteОбјавен на: 10-10-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Активен
Код на огласот: TGNGLOO
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-Поликлиника од примарна здравствена заштита ПРЕВЕМЕД Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Гази Баба
Отворен од: 11-10-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: prevemed.contakt@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Негувателка

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПУСЗ Геромедикал Феникс има потр...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Ординација по оп...

Индустрија: Медицина

Регион: Брвеница

Оглас: ...

Медицински преставник

3 favorite Објавен: 11-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: санте

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Санте Плус Групацијата на Болници о...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Теарце

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Медицина

Регион: Неготино

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Магационер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од 2 машки лица за ра...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВРО-ТИМ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребни квалификации: Образован...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ројал Хоусе Гроуп

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: SWAROVSKI има потреба од АСИСТЕНТ з...

IT Specialist

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: IT Специјалист  ...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МГ - ПРОАКТИВ ДОО ув...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Доктор по физикална медицина и рехабилитација

2 favorite Објавен: 10-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Физиотерапевтски техничар

0 favorite Објавен: 13-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Доктор по медицина

7 favorite Објавен: 10-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...