ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

1favoriteОбјавен на: 11-09-2019  |  Компанија: Друштво за услуги СТ...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNOML
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за услуги СТУДИО РОЈАЛ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Сметководство
Реон: Карпош
Отворен од: 12-09-2019
Отворен до: 15-09-2019
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Account Manager

Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MISA FAJNANS

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: - Плата по Договор - Одлично позна...

сметководител

11 favorite Објавен: 27-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за интелекту...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Помошник Сметководител

3 favorite Објавен: 06-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија НМ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководител со познавање на финан...

Помошник Сметководител

8 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОТ Архитекти

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Дот Архитекти има потреба од Office...

сметководител

8 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Референт за фактурирање и кредит контрола

1 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Job title : Accounts Payable Admini...

Останати огласи во ист регион

Фармацевт

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: 1. ФАРМАЦЕВТ во веледрогерија ...

Account Manager

Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Foxyman

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Брзорастечка компанија која има има...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОЛЕК дооел Скопје

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за трговија и услуги со ф...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Општ работник

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: М-СТЕЕЛ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Белгиска компанија со преставништво...

Специјалист за техничка поддршка

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНПЛЕЕР ХУБ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Keemotion is a market-leader in aut...