ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Водител на машина

0favoriteОбјавен на: 13-08-2019  |  Компанија: БОСФОР ПРОЕКТ ДООЕЛ ...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLIIO
Работно место: Водител на машина
Компанија: БОСФОР ПРОЕКТ ДООЕЛ Куманово
Индустрија: Машинство
Реон: Куманово
Отворен од: 14-08-2019
Отворен до: 17-08-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Машински инженер

1 favorite Објавен: 14-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ктитор ДОО Скопје

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара Машински инженер кој ги исп...

CNC ОПЕРАТОР

0 favorite Објавен: 31-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопје

Оглас: За следниве работни задачи: ...

OPEN POSITIONS IN GERMANY: MECHANICS, LEAD MECHANICS, DIAGNOSERS, OPERATIONS SPECIALIST

0 favorite Објавен: 11-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Машинство

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Our client is an American compan...

Инженери

0 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VTL

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за производство, серсвис и од...

Ракувач со машина за изработка на пластични производи

0 favorite Објавен: 31-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Јегуновце

Оглас: ...

Електромашински техничар

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

1 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗЛАТЕН КЛАС-РОД ДООЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Дипломиран Фармацевт/Фарм. Техничар

2 favorite Објавен: 02-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Аптека Мента Фар...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: Се бара фармацевтски техничар ил...

Возач на такси

3 favorite Објавен: 01-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: РАДИО ТАКСИ КУМАНОВО...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Куманово

Оглас: нема информација...

Оператор

1 favorite Објавен: 19-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: казино

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кумановски

Оглас: Автомат клуб Апекс вработува две оп...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 22-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Центар за странски ј...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво ИНТ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...