ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Хигиеничарка/собарка

11favoriteОбјавен на: 08-08-2019  |  Компанија: КЕОПС ПЛУС ДООЕЛ Бит...  |  Индустрија: Хотелиерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMKNLK
Работно место: Хигиеничарка/собарка
Компанија: КЕОПС ПЛУС ДООЕЛ Битола
Индустрија: Хотелиерство
Реон: Битола
Отворен од: 08-08-2019
Отворен до: 31-08-2019
Плата: 15000
Број на работни места: Собарка/Хигиеничарка
Вид на вработување: Определено 6месеци
Потребни квалификации:

Со работно искуство

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Рецепционер

13 favorite Објавен: 02-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ ЛЕБЕД

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охридски

Оглас: Hotel Lebed ima potreba od personal...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Хотелски персонал

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фибула Ер Травел ДОО...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Битолски, Гостиварск...

Оглас: ХОТЕЛ ИЗГРЕВ ВРАБОТУВА!!! Во пре...

КЕЛНЕР/КА

1 favorite Објавен: 19-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Senigallia

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопје

Оглас: Хотел Сенигаллиа за своите потре...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HOTEL ENERGY

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Тетовски

Оглас: Имаме потреба од 2 Рецепционерки и ...

Келнер/ка

1 favorite Објавен: 27-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Останати огласи во ист регион

Магационер

4 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ницкс Балканс ДОО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Имаме потреба од Магиционер со мини...

Персонал за продажба

3 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат девојки за работа во Тоба...

Оператор

1 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Inellipse

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Инеллипсе софтверска компанија има ...

Општи работници и работнички

5 favorite Објавен: 18-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: БИ - НИКА ПРОД ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: Се бара работник/чка за во сендв...

Општ работник

3 favorite Објавен: 13-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ ГОЦИС

Индустрија: Дрвна

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат двајца машки работници до...

Практикант

6 favorite Објавен: 14-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СЕТТЕ ДОО Битола

Индустрија: Информатика

Регион: Битола

Оглас: СЕТТЕ специјализирана агенција з...