ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Пумпаш/ки

6favoriteОбјавен на: 03-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Услуги


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLONGJ
Работно место: Пумпаш/ки
Компанија: Друштво за производство услуги трговија и угостителство ХОТЕЛ САЛИДА увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Услуги
Реон: Прилеп
Отворен од: 03-06-2019
Отворен до: 20-06-2019
Плата: /
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Хигиеничар

9 favorite Објавен: 24-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ц & П Алати ДООЕЛ Ох...

Индустрија: Услуги

Регион: Охридски

Оглас: Урбан Солитер ДООЕЛ Охрид , ул. Дим...

Економист

9 favorite Објавен: 26-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Кумановски

Оглас: Поради развојни цели на компанијата...

Економист/ка

13 favorite Објавен: 23-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Куманово

Оглас: Поради развојни цели на компаниј...

Општ работник

0 favorite Објавен: 16-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бигор Клининг дооел ...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за хигиена вработува општ раб...

Останати огласи во ист регион

Работник во производство

91 favorite Објавен: 08-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: ФИРМАTA ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ВРАБОТУВА П...

Администратор за online продажба

2 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Комфи Ангел

Индустрија: Текстилна

Регион: Прилепски

Оглас: ОГЛАС – АДМИНИСТРАТОР ЗА ON LINE ПР...