ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Пумпаш/ки

6favoriteОбјавен на: 03-06-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Услуги


Статус: Активен
Код на огласот: TGLONGJ
Работно место: Пумпаш/ки
Компанија: Друштво за производство услуги трговија и угостителство ХОТЕЛ САЛИДА увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Услуги
Реон: Прилеп
Отворен од: 03-06-2019
Отворен до: 20-06-2019
Плата: /
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 070/259-509
Контакт емаил: salida2@hotelsalida.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Too Blonde

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Potrebna e devojka za rabota (frize...

Цвеќар-аранжер

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Kupimoment DOO

Индустрија: Услуги

Регион: нема информација

Оглас: Купимомент Доо нуди работа во св...

Оператор

10 favorite Објавен: 04-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Кочански

Оглас: Се бараат лица за работа како опера...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 10-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Потребни квалификации Високо обр...

Оператор

3 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Мастер Комуника...

Индустрија: Услуги

Регион: Охридски

Оглас: Our mission is to provide our clien...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 05-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бигор Клининг дооел ...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за хигиена има потреба од хиг...

Останати огласи во ист регион

Монтер

0 favorite Објавен: 07-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - Монтирање на дрвени предмети, рег...

Комерцијалист за продажба

1 favorite Објавен: 16-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Gurus 2019 DOOEL Pri...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилепски

Оглас: Гурус 2019 ДООЕЛ Прилеп има потреба...

Главна медицинска сестра

2 favorite Објавен: 17-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 10-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: • секојдневно ја одржува хигиената ...

Возач

2 favorite Објавен: 07-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилепски

Оглас: Потребен е возач за внатрешшен прев...

Млекар

3 favorite Објавен: 28-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Келнер/ка

1 favorite Објавен: 07-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: нема информација

Оглас: Се бараат келнер/ка за работа во...

Рецепционерка

1 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: нема информација

Оглас: Се бара рецепционерка за работа ...

Келнер, рацепционерка , пумпашки

4 favorite Објавен: 13-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Прилеп

Оглас: Се бараат келнер,рецепционерка и...

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 06-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Се бараат келнер/ка ; и шанкер/к...

Работнички за на бензиска пумпа

2 favorite Објавен: 05-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Се бараат работнички за на бензи...

Рецепционерка

0 favorite Објавен: 05-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Се бара Рецепционерказа раб...