ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

2favoriteОбјавен на: 15-04-2019  |  Компанија: 2АНОНИМУС ДООЕЛ Скоп...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLKKJK
Работно место: Администратор
Компанија: 2АНОНИМУС ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Администрација
Реон: Карпош
Отворен од: 16-04-2019
Отворен до: 19-04-2019
Плата: 12600
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

11 favorite Објавен: 12-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

4 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Илинден

Оглас: ...

Администратор

3 favorite Објавен: 25-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Технички секретар

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Kомпанија од Скопје има потреба од ...

Административен службеник

4 favorite Објавен: 04-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АПОИНТ КОНСАЛТИНГ ДО...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕТ - АГРИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за странски ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АРГОН ИН 2019 ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Контролор на игрите во казино

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за завршни и...

Индустрија: Сметководство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Работник на едноставни работи при изработка на градежен материјал

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...