Детали за огласот

  • Биси ДооелСкопје
  • Плата по договор
  • Вид на вработувањеНеопределено
  • Број на работни места2
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб странаhttps://bisi.mk/
  • Код на огласотTGOKFKL
  • Квалификации

(НЕАКТИВЕН) - ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР ЗА ВИСОКА ГРАДБА

Детали за огласот

Трговското друштво БИСИ ДООЕЛ Скопје има потреба од Градежен инженер.

Лицето ќе биде ангажирано околу изградба на станбена зграда.

Потребни квалификации:

-Завршено високо образование (Градежен факултет)

-Работно искуство ќе се смета за предност, но не е задолжително

-Познавање на англиски јазик

-Познавање на компјутерско работење

-Возачка дозвола Б категорија

Ве молиме доколку сте заинтересирани испратете го Вашето CV na меил bisi.objekt@gmail.com

Останати огласи од ист регион
Останати огласи од иста компанија