Детали за огласот

  • Lady's Corner Скопје
  • Плата 20000
  • Вид на вработувањеНеопределено
  • Број на работни места1
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб страна
  • Код на огласотTGOJKOL

(НЕАКТИВЕН) - FRIZERKA

Детали за огласот
нема информација
Останати огласи од ист регион