ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Магацински Работник , Дистрибутер

7favoriteОбјавен на: 09-05-2020  |  Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGOFOOG
Работно место: Магацински Работник , Дистрибутер
Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Делчево
Отворен од: 10-05-2020
Отворен до: 01-07-2020
Плата: 14500
Број на работни места: 2
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

- возачка дозвола Б категорија

- познавање на Microsoft office (word, excel ...)

Детали за огласот:

Фирмата Хоум Маркет ДООЕЛ - Делчево има потреба од лице од 18 до 40 години за работа во салон за мебел (ИКЕА).

Почетна плата од 14.500 денари со дополнителни бонуси и напредок.

Работна позиција: Магацинер

Работно време: од 10 - 18ч од

Сите заинтересирани можат да испратат CV на ikeamakedonija@gmail.com.

Само одобрените кандидати ке бидат повикани на интервју.

Веб страна: odikea.com
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: ikeamakedonija@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Марвес дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Марвес дооел од Скопје има ...

Продавач/ка во малопродажен објект

2 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аполо

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Продавачка со или без работно искус...

Комерцијалист за терен

0 favorite Објавен: 31-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се комерцијалисти за прода...

Персонал за продажба

2 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Книготека Икона

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Книготека Икона има потреба од прод...

Административен Асистент Книговодител

1 favorite Објавен: 27-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Евидентирање и следење на дневно...

Продавач

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни мар...