ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

7favoriteОбјавен на: 17-03-2020  |  Компанија: ПЗУ Хипократ Медикал...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Активен
Код на огласот: TGOFKHN
Работно место: Medicinska sestra so polozen drzaven ispit
Компанија: ПЗУ Хипократ Медикал РС
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 17-03-2020
Отворен до: 30-04-2020
Плата: po dogovor
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

polozen drzaven ispit

Детали за огласот:

Baram medicinska sestra so polozen drzaven ispit za rabota vo ordinacija. Pozelno rabotno iskustvo na slicna pozicija

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: drsnezana@mt.net.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор/ка

3 favorite Објавен: 18-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кордис

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Приватна здравствена установа од Ск...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 30-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Црниче Медика

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: К.Вода

Оглас: Се бара медицинска сестра со пол...

Медицинска сестра

11 favorite Објавен: 06-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU dr.Snezana Tofil...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација од К.Вода и...

Doktor po opsta medicina

6 favorite Објавен: 10-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Avicena

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ ординација по општа медицина...

Возач

3 favorite Објавен: 30-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: т.д.Астра-М дооел Ск...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара возач за дистрибуција на ст...

Доктор/ка

4 favorite Објавен: 11-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ АВУЦЕНА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ординација по општа медицина АВ...

Останати огласи во ист регион

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 01-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Хармонија

Индустрија: Социјална

Регион: Скопски

Оглас: ПУСЗ Хармонија Приватна установа за...

Продавач

2 favorite Објавен: 31-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АССТОР ЛТД

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Ланец на Маркети Асстор Лтд има пот...

Хаусмајстор

1 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КУЌЕН СОВЕТ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ТАУ ЦЕТИ ДООЕЛ Скопје има потреба о...

Фармацевт

1 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: аптекаинтегралфарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Поради проширување на својот тим ап...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САРАЈ МЕДИКАЛ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Биро за сметководствени услуги ФЕЈ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САРАЈ МЕДИКАЛ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Биро за сметководствени услуги ФЕЈ...