ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ASP.NET Програмери

4favoriteОбјавен на: 21-02-2020  |  Компанија: Cuspis Solutions  |  Индустрија: Информатика


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNOOHJ
Работно место: ASP.NET Програмери
Компанија: Cuspis Solutions
Индустрија: Информатика
Реон: Скопје
Отворен од: 21-02-2020
Отворен до: 31-03-2020
Плата: Информатика
Број на работни места: неколку
Вид на вработување: полно работно време или пракса
Потребни квалификации:

ASP.NET WebForms/MVC C# MS SQL HTML CSS Javascript JQuery JSON Web Services HTML5* како предност ќе се смета познавање на DevExpress/Core

Детали за огласот:

Се бараat ASP.NET програмери за работа, со или без работно искуство.

Меѓународна софтверска компанија распространета во повеќе држави која успешно опстојува на пазарот на трудот повеќе од 14 години, поради зголемување на обемот на работа има потреба од проширување на програмерскиот иновативен тим во Р. Македонија.

Работната позиција нуди стекнување на нови знаења но и постојано усовршување на веќе постоечките, поради разноликоста на барањата кои се поставуваат од страна на корисниците.

Она што нудиме е пријатна атмосфера за работа со “кул” колеги кои ќе ви помогнат да ја започнете или надоградите својата кариера токму кај нас.

За студентите кои немаат дипломирано, нудиме флексибилно работно време, бенефит преку кој ќе можат истовремено да ги довршат своите студии но и да стекнат работно искуство, секако многу важно за добар почеток на својата професионална кариера.

Доколку сте заинтересирани за оваа работна позиција пратете своја биографија во PDF формат на следнава e-Mail адреса: office-mk@cuspis.com

Веб страна: http://www.cuspis.com
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Senior Automation Tester

4 favorite Објавен: 18-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: InPlayer's monetisation platform...

HR and Administration Officer

0 favorite Објавен: 12-03-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: We are looking for a new colleague ...

QA & PM

0 favorite Објавен: 12-03-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: If you are passionate about leading...

Програмер

0 favorite Објавен: 05-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кипу

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Quipu is an IT consultancy and soft...

Manual Mobile QA

0 favorite Објавен: 19-03-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: CrazyLabs is one of the leading mob...

Digital Marketing Superstar

0 favorite Објавен: 17-03-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Digital Marketing Superstar   ...

Останати огласи во ист регион

САП Оператор

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Software Tester

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Фармацевт

1 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: аптекаинтегралфарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Поради проширување на својот тим ап...

Продавач

0 favorite Објавен: 04-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 01-04-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа и...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САРАЈ МЕДИКАЛ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Биро за сметководствени услуги ФЕЈ...