ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Промотор за продажба

13favoriteОбјавен на: 11-02-2020  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNOLFG
Работно место: Промотор за продажба
Компанија: Друштво за трговија и услуги ВЛАК КОМПАНИ ДООЕЛ увоз-извоз Битола
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Охрид
Отворен од: 11-02-2020
Отворен до: 16-02-2020
Плата: 25.000 ден
Број на работни места: 3
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

 

-       Мин ССС

-       Пожелно искуство во продажба

-       Валидна возачка дозвола и сопствена кола

Лични карактеристики:

-       Организираност и позитивност

-       Насоченост кон цели

-       Динамичност

Детали за огласот:

Продолжуваме да го прошируваме својот тим!!!

Се бавиме со дистрибуција на високо квалитетен производ и опрема со која веќе имаме голем број на задоволни клиети во Охрид и Струга.

Поради зголемен обем на работа отвараме нови работни места за позиција-Промотор!

Спремни сте да почнете веднаш?

Сакате добра заработка и одлични работни услови?

Придружете ни се!

Нудиме:

-       Работа и професионален развој во перспективна компанија

-       Фиксна плата + бонуси, заработка и до 36.000ден.

-       Позитивна работна атмосфера

Можете да ја пратите вашата кратка биографија на vlakoffice@gmail.comили оставете ги во порака вашите основни податоци на следниов тел. 070 312-249 (контакт лице, Марија).

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Секретар/ka

0 favorite Објавен: 26-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОН-М

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемениот обем на работа ф...

Area Sales Manager

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: D2EM Konsalting

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Работно место Sales Representativ...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Чаир

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Customer Service Representative

0 favorite Објавен: 27-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер ФрК ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Job description: • Online Chat & E...

Асистент менаџер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАЛИНТИКА ДООЕЛ Гевг...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ASSISTANT STORE MANAGER: K A Λ И – ...

Продавач/ка во малопродажен објект

5 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аполо

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Продавачка во маркет. За сите инфор...

Останати огласи во ист регион

Агенти за продажба

5 favorite Објавен: 26-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ktim Ohrid

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охридски

Оглас: Спремни сте да започнете веднаш со ...

Оператор

15 favorite Објавен: 05-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Мастер Комуника...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Active Watch mission is to provide ...

Работник во Производство

3 favorite Објавен: 25-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГУГО доо

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: Гуго доо има потреба од работник...

PERSONAL ZA VO RESTORAN

4 favorite Објавен: 24-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: RESTORAN DRIM

Индустрија: Угостителство

Регион: Ohrid

Оглас:   PERSONAL ZA RABOTA  ...

Застапник за осигурување

7 favorite Објавен: 21-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Триглав Осигурување ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Охрид

Оглас: ТРИГЛАВ ОСИГУРУВАЊЕ АД, Скопје о...

Келнер/ка

8 favorite Објавен: 12-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Ние сме The Vault, кафе (snack) бар...