ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хаусмајстор / Водоинсталер

4favoriteОбјавен на: 14-01-2020  |  Компанија: Ланд-Сервис ДООЕЛ Ск...  |  Индустрија: Хигиена и одржување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNMMN
Работно место: Хаусмајстор / Водоинсталер
Компанија: Ланд-Сервис ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Хигиена и одржување
Реон: Скопје
Отворен од: 14-01-2020
Отворен до: 30-01-2020
Плата: По договор
Број на работни места: 2
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Хаусмајстор / Водоинсталер

Поправка и изведба на стари и нови водоводни мрежи, монтажа и демонтажа на секаков вид на санитарии.

 

Детали за огласот:

• Дневна рутинска контрола на објектот. Проверки на системите во објектот по претходно одреден распоред и фреквенција. Детекција на дефекти, пријавување на дефектите на претпоставените лица и брза реакција со цел да се спречи поголем дефект. Отклонување на ситни дефекти,

Веб страна: http://www.landservis.com.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Медицинска/Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 06-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ„ Д-р. КРТОЛИЦА“

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Се бара стоматолошка сестра за р...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 06-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аптека Пановски

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Аптека Пановски е современа компани...

Продавач

0 favorite Објавен: 06-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Џусико Компани

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Рекорд Баклава со долгогодишна трад...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 07-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тера Комуникејшнс

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Тера Комуникејшнс има потреба од сл...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 07-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Лаборант

1 favorite Објавен: 06-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Интермед - Арт

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Интермед Арт има потреба од ...