ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра - техничар

16favoriteОбјавен на: 31-12-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNJJJ
Работно место: Медицинска сестра - техничар
Компанија: нема информација
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 31-12-2019
Отворен до: 31-01-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Дом за страи лица има потреба од Медицинска сестра со положен дрзавен испит.

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор/ка

2 favorite Објавен: 24-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МОЈ ДОКТОР

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗY “РЕ-ВИТА“ - Приватна ординациј...

Доктор/ка

2 favorite Објавен: 24-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПРИМА МЕДИКУС

Индустрија: Медицина

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара лекар по Општа медицина за ...

Кувар/ка

3 favorite Објавен: 05-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПУСЗ Геромедикал Феникс има потр...

Medicinska sestra

3 favorite Објавен: 07-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Феникс има пот...

Медицинска сестра

7 favorite Објавен: 06-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU D-r C.Kolevska

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Д-р Ц.Колевска од с.Миладино...

Doktor po opsta medicina

0 favorite Објавен: 06-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU Dr. Majlinda

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Теарце

Оглас: Се бара итно доктор или докторка...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Просветно дело А.Д. ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавач....

Собар/ka

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Business Development Officer

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фуелојал ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Fueloyal Is Hiring! Fueloyal i...

Продавач

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Убава Кујна ДОО...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Продавница на зелен пазар има потре...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦКО

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Фризерско Студио има потреба од фри...

Монтер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Олди Реставрација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Се бара Монтер со минимум 10 години...

Останати огласи од иста компанија

Junior Account Manager

Објавен: 25-02-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Бараме Junior Account Manager кој ќ...

Оглас за вработување во ИТ Логистика. Отворени се 3 (три) работни места

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во ЈЗУ Институт по белодробни заболувања кај децата Козле - Скопје

1 favorite Објавен: 17-02-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

ТЕХНОЛОГ

2 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: АГРОМА дооел има потреба од проширу...

Возач – дистрибутер

11 favorite Објавен: 15-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Ohrid Struga

Оглас: Dostavuvanje I prodazba na roba...

1 Комерцијалист Ka

0 favorite Објавен: 21-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Охрид struga

Оглас: Vrsenje pred prodazba na artikli...