Детали за огласот

 • нема информација Скопје
 • Плата нема информација
 • Вид на вработувањеПо договор
 • Број на работни места1
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNNJJJ

(НЕАКТИВЕН) - МЕДИЦИНСКА СЕСТРА - ТЕХНИЧАР

 • Индустрија: Медицина и здравство
 • Краен рок: 31-01-2020
 • Скопје
Детали за огласот
нема информација