Детали за огласот

 • Приватна здравствена установа-ординација по општа стоматологија ВИЗИЈА-ДЕНТ Битола Битола
 • Плата 14500
 • Вид на вработувањенема информација
 • Број на работни местанема информација
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNMHGO

(НЕАКТИВЕН) - МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

 • Индустрија: Медицина
 • Краен рок: 15-12-2019
 • Битола
Детали за огласот