Детали за огласот

 • WD Company Скопје
 • Плата 17000-21 000
 • Вид на вработувањеОпределено
 • Број на работни места2
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNLNJK

(НЕАКТИВЕН) - ТЕЛЕФОНСКИ ОПЕРАТОРИ

 • Индустрија: Продажба и трговија
 • Краен рок: 15-12-2019
 • Скопје
Детали за огласот

КАНЦЕЛАРИСКА РАБОТА 

ТЕЛЕФОНСКА ПРОДАЖБА ЗА МАКЕДОНСКИ ПАЗАР

 

 

Ве молиме вашите апликации испратете ги на наведниот меил со назнака ТЕЛЕФОНСКИ ОПЕРАТОР