ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

2favoriteОбјавен на: 29-11-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLIKM
Работно место: Администратор
Компанија: Друштво за трговија и услуги ДЕЈКЕР ХОУМ ДОО Скопје
Индустрија: Администрација
Реон: Центар
Отворен од: 30-11-2019
Отворен до: 03-12-2019
Плата: 21500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Customer Support Specialist fluent in French

2 favorite Објавен: 10-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: EBTS Pro Assist is an ambitious ser...

Работник

1 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техно Павер

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Техно Павер има потреба од 2 машки ...

Останати огласи во ист регион

Customer Service Representative

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: English Language Represe...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Бојан Ваневс...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: Адвокатска канцелар...

Административен работник

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крис и Том

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Крис и Том, која се заним...

Помошник Сметководител

1 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Pomosnik smedkovoditel vodenje mate...

осигурителен брокер

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопје

Оглас: Продажба на полиси за задолжително...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: стилл

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Пицерија во тaфталиџе бара Келнер/к...