ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

сметководител

9favoriteОбјавен на: 21-11-2019  |  Компанија: Акаунт Груп ДООЕЛ Ск...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKKKI
Работно место: сметководител
Компанија: Акаунт Груп ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Сметководство
Реон: Скопје
Отворен од: 21-11-2019
Отворен до: 05-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Акаунт Груп ДООЕЛ Скопје, има потреба од вработување на сметководител , кандидатите кои се заинтересирани, треба да ги исполнуваат следните квалификации:

 

1.       Завршено високо образование Економски факултет (ќе се смета за предност)

2.       Да поседува уверение за сметководител/овластен сметководител

3.       Одлично познавање на работа со компјутер (Microsoft Office и Internet)

4.       Одлично познавање на англиски јазик

Познавање на германски јазик (ќе се смета за предност)

Детали за огласот:

Потребни документи за аплицирање:

 

1.       Кратка биографија (CV) на македонски и англиски

2.       Мотивациско писмо на македонски и англиски

 

 

 

Документите да се достават на e-mail: info@smetkovoditel.com.mk со назнака “оглас за вработување”.

 

Одбраните кандидати ќе бидат повикани на интервју.

Веб страна: www.smetkovodstvo.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Оператор

3 favorite Објавен: 06-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕ-ЕЛ-ДЕ-АН БИРО ДО...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Се нуди работно место - Оператор во...

сметководител

2 favorite Објавен: 27-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за интелекту...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Референт за фактурирање и кредит контрола

0 favorite Објавен: 04-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Рудници и Железарниц...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: РЖ УСЛУГИ АД Скопје ги смета свои...

Смедководител

23 favorite Објавен: 07-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АКАУНТ СИСТЕМ СЕРВИС...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струга

Оглас: нема информација...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 21-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Евива

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: ЕВИВА, ДРУШТВО ЗА СМЕТКОВОДСТВЕНИ У...

сметководител

5 favorite Објавен: 10-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

сметководител

1 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: English Language...

Prodavacka vo butik

1 favorite Објавен: 07-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МАЈ МОДА ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопје

Оглас: Se bara prodavacka za butik vo S...

Web Content Writer

1 favorite Објавен: 07-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: Web Content Writer &n...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Мелничко пекарска индустрија ДИМЕ Д...

French Bilingual Representative - Work From Home Option

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: French Bilingual...