ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Магационерски работник

1favoriteОбјавен на: 09-11-2019  |  Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJJLM
Работно место: Магационерски работник
Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Делчево
Отворен од: 10-11-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Возачка дозвола Б - карегорија

 

Детали за огласот:

Фирмата Хоум Маркет ДООЕЛ има потреба од лице од 18 до 40 години за работа во магацин и достава на роба.

Почетна плата од 12,500 денари со дополнителни бонуси и напредок.

Работна позиција: Општ магацински работник/доставувач

Работно време: од 10 - 18ч од

Сите заинтересирани можат да испратат CV на stankovskire@gmail.com или да се јават на 077/801 181 од 10:00 до 18:00 часот. 

Веб страна: odikea.com
Контакт телефон: 077801181
Контакт емаил: stankovskire@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Општ магацински работник

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

prodavac-ка

0 favorite Објавен: 04-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хе-Ра Хелена

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Продавач во книжарница...

Останати огласи во ист регион

Правник

1 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Невладина организаци...

Индустрија: Право

Регион: Делчево

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

1 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Делчево

Оглас: ...

Продавач - консултант

5 favorite Објавен: 09-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Делчево

Оглас: Фирмата Хоум Маркет ДООЕЛ има по...

Останати огласи од иста компанија

Продавач - консултант

5 favorite Објавен: 09-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Делчево

Оглас: Фирмата Хоум Маркет ДООЕЛ има по...