ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Магационерски работник

4favoriteОбјавен на: 09-11-2019  |  Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJJLM
Работно место: Магационерски работник
Компанија: Хоум Маркет ДООЕЛ
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Делчево
Отворен од: 10-11-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Возачка дозвола Б - карегорија

 

Детали за огласот:

Фирмата Хоум Маркет ДООЕЛ има потреба од лице од 18 до 40 години за работа во магацин и достава на роба.

Почетна плата од 12,500 денари со дополнителни бонуси и напредок.

Работна позиција: Општ магацински работник/доставувач

Работно време: од 10 - 18ч од

Сите заинтересирани можат да испратат CV на stankovskire@gmail.com или да се јават на 077/801 181 од 10:00 до 18:00 часот. 

Веб страна: odikea.com
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

Возач – дистрибутер

0 favorite Објавен: 07-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Л-НИК ДООЕЛ има потреба од возач...

Агент за продажба и маркетинг

1 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Доорс Импекс Скопје

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Doors Impeks има потреба од...

Асистент за продажба

1 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПАСИЌ-ГРУП

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Спасиќ-Груп дооел е фирма за продаж...

Референт за набавка

0 favorite Објавен: 09-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни ма...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: л-ник

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Л-НИК ДООЕЛ има потреба од возач ди...